Zespół

Marietta Śliwa

mgr Marietta Śliwa

Z wykształcenia pedagog i nauczyciel języka angielskiego, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od 20 lat związana z oświatą jako nauczyciel, dyrektor szkoły oraz certyfikowany trener kadr oświaty i certyfikowany Trener Myślenia Krytycznego.

W projekcie ActiveTalk odpowiedzialna za merytoryczne przygotowanie treści zgodne z prodstawą programową dla nauczania wczesnoszkolengo. 

Piotr Podstawski

mgr Piotr Podstawski

Entuzjasta pracy chmurowej, specjalista z zakresu G Suite i Classroom oraz wszelikich możliwych zastosowań chmury Google zarówno w edukacji, jak i w biznesie, certyfikowany G Suite for Education Trainer. Współtwórca projektów z zakresu sterowania automatyki domowej przy pomocy głosu.

W pracy nad projektem ActiveTalk odpowiedzialny za techniczne rozwiązanie możliwości interakcji dziecka z telefonem/komputerem oraz twórca algorytmu AI śledzącego postępy dziecka w nauce języka

Piotr Podstawski

Sebastian Podstawski

Student I roku kierunku prawno-ekonomicznego. Jego zainteresowaniami są m.in. fotografia, sport i oglądanie seriali. Do jego zadań w projekcie Active Talk należą przede wszystkim wyszukiwanie zdjęć, układanie schematów rozmowy oraz pomoc techiczna.